Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

RECEPCJONISTKA/ RECEPCJONISTA

Jeśli spełniaż poniższe wymagania, to właśnie Ciebie szukamy!:

• Doświadczenie w hotelarstwie na podobnym stanowisku mile widziane

• Dobra znajomości komputera i programów hotelowych

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

• Wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja

• Gotowość do pracy w systemach zmianowych

• Bardzo dobra organizacja pracy

Twoje obowiązki to:

• Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą Gości Hotelu

• Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie Gości

• Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

• Dbałość o wysoki standard obsługi Gości i pozytywny wizerunek Hotelu

• Doskonałe umiejętności organizacyjne

• Duże zaangażowanie

W zamian oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Możliwość wdrażania własnych, kreatywnych pomysłów

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

• Atrakcyjny system wynagradzania

• Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

• Pakiet medyczny

• Ubezpieczenie na życie

CV przesyłać można na adres michal.zbaski@platinumpalace.pl lub kadry@platinumpalace.pl

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883, 1., oraz przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwane dalej „RODO”)

Show on the map