Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

Про нас

Розташований в історичній частині Вроцлава, неподалік від історичного Південного парку. Platinum Palace - це п'ятизірковий готель, який підходить як для індивідуальних, так і для ділових гостей. До послуг гостей: 3 ресторанних зали, бар Insomnia, більярдна, SPA та Wellness зона.

Nasze przestronne sale oraz zaplecze jakim dysponujemy idealnie nadają się do organizacji przeróżnych eventów. Pomożemy zorganizować Państwu wesele z bajki, niezapomnianą uroczystość rodzinną, event firmowy dla pracowników, czy też biznesowe konferencje.

Kiedy w 1906 roku znany architekt i krytyk sztuki Felix Henry projektował willę rodzinie Schoellerów, nie było równie okazałej rezydencji we Wrocławiu. Granicząca bezpośrednio z parkiem nieruchomość rodziny Schoellerów położona była pierwotnie na obrzeżu miasta. Dziś to jedna z najwybitniejszych budowli Wrocławia, przez lata siedziba Akademii Muzycznej. W pałacowych wnętrzach zmodernizowanej z pietyzmem rezydencji rodziny Schoellerów historia łączy się z nowoczesnością. Pieczołowicie odrestaurowane unikatowe detale rzeźbiarskie i sztukatorskie przypominają o wyjątkowym charakterze tego miejsca. Współczesna aranżacja wnętrz sprawia, że hotel jest funkcjonalny i zapewnia maksimum komfortu.

Do dyspozycji gości posiadamy 3 sale w Restauracji Platinum, w których spróbować Państwo mogą niepowtarzalnej kuchni naszego szefa Kuchni- Adama Skwarło.

Skorzystacie Państwo także z Baru Insomnia, w którym spróbować możecie mocniejszych trunków oraz selekcji win dobranych przez naszego sommeliera- Pawła Tomaszewskiego.

Do codziennej dyspozycji gości w hotelu posiadamy także salę bilardową, strefę Wellness oraz SPA

Zamieszkaj w historycznej części Wrocławia w pobliżu zabytkowego parku Południowego w Hotelu Platinum Palace Boutique & SPA. W Pięciogwiazdkowym Hotelu, który dopasowany jest zarówno dla gości indywidualnych jak i biznesowych.