Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

Kompleksowa obsługa SPA/ Masażysta i kosmetog

OPIS STANOWISKA

• Troska o Klienta i najwyższy poziom jego obsługi

• Profesjonalne wykonywanie zabiegów kosmetycznych i masaży

• Przeprowadzanie zabiegów na twarz oraz ciało

• Odpowiedzialność za czystość, higienę i porządek w strefie wellness

• Opieka nad gośćmi

• Przygotowywanie ofert zabiegowych i pakietów

• Umiejętność pracy w zespole, dokładność, higiena i poczucie odpowiedzialności

• Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

• Osoba kontaktowa dla naszych gości z pytaniami dotyczącymi zabiegów, wizyt i produktów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

• Wykształcenie z zakresu kosmetologii potwierdzone dyplomem

• Doświadczenie w zawodzie kosmetologa/kosmetyczki/masażysty

• Wysoka kultura osobista i łagodne usposobienie, empatia

• Samodzielność oraz odpowiedzialność

• Umiejętność pracy w zespole

• Niezawodność, dyspozycyjność

• Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• Otwartość na innowacyjne pomysły,

• Kreatywność

• znajomość aktualnych trendów

• zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

OFERUJEMY

• Pracę w butikowym pięciogwiazdkowym hotelu

• Możliwości rozwoju zawodowego

• Pracę, w której możesz wnosić swoje pomysły

• Stabilność zatrudnienia

• Pracę w młodym zespole

• niezbędne narzędzia

CV przesyłać można na adres michal.zbaski@platinumpalace.pl lub kadry@platinumpalace.pl

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883, 1., oraz przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwane dalej „RODO”)

Pokaż na mapie